Cartusia Kartuzy - Gwardia Koszalin 2:1

Piłkarze Gwardii Koszalin wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Tym razem gwardziści ulegli Cartusii Kartuzy 1:2 Dawid Jaśkiewicz
Do siedmiu wzrosła liczba meczów bez zwycięstwa w wykonaniu piłkarzy Gwardii Koszalin.

Tym razem gwardziści nie zdołali pokonać na wyjeździe plasującej się na czternastej pozycji w ligowej tabeli, Cartusii Kartuzy. Po dwudziestu minutach gry Patryk Wójcik sfaulował w polu karnym szarżującego Ryszarda Dawidowskiego i arbiter bez wahania wskazał na wapno. Z jedenastego metra nie pomylił się Patryk Sidor.

Odpowiedź koszalińskiej drużyny była natychmiastowa. W zamieszaniu w polu karnym gospodarzy najlepiej odnalazł się Wojciech Wójcik i z bliskiej odległości doprowadził do remisu. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Optyczną przewagę posiadali gwardziści, a gospodarze wyprowadzali bardzo groźne kontry. Po jednej z nich przeprowadzonej w doliczonym czasie gry, zwycięską bramkę dla Cartusii zdobył Adam Skierkowski.

Cartusia Kartuzy – Gwardia Koszalin 2:1 (1:1)