Lista zarejestrowanych kandydatów do Rady Miasta w Kołobrzegu

Iwona Marciniak
Niżej podajemy pełną listę kandydatów do kołobrzeskiej Rady Miasta.

Okręg Wyborczy nr 1

Małgorzata Zajączkowska (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Mieczysław Szpak (Platforma Obywatelska)
Krystyna Staniszewska (Polskie Stronnictwo Ludowe)
Małgorzata Danielewicz (KWW Piotra Pasikowskiego)
Mateusz Zaliwski (KWW Jacka Woźniaka)

Okręg Wyborczy nr 2

Pasikowski Piotr (KWW Piotra Pasikowskiego)
Marcin Beńko (PO)
Izabella Stefanowicz (PSL)
Lidia Szczęsna - Wasilewska (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Mateusz Kowalski KWW (Jacka Woźniaka)

Okręg wyborczy nr 3

Dorota Oyedemi (KWW Jacka Woźniaka)
Aneta Cieślicka (PO)
Jerzy Leszczyński (PSL)
Bartosz Bieńkowksi (Porozumienie dla Kołobrzegu)

Okręg Wyborczy nr 4

Małgorzata Szczubkowska (KWW Jacka Woźniaka)
Piotr Zduńczyk (KWW Piotra Pasikowskiego)
Rubina Kosmala (PO)
Grzegorz Wielogórski (PSL)
Bogdan Błaszczyk (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Wiktor Szostało (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)

Okręg Wyborczy nr 5

Klaudia Krzemińska (KWW Jacka Woźniaka)
Henryk Bieńkowski (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Janusz Grudnik (KWW Piotra Pasikowskiego)
Przemysław Kiełkowski (PO)
Emilia Świderek (PSL)
Marek Pawelczak (Twój Ruch)

Okręg Wyborczy nr 6

Wioletta Dymecka (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Halina Olech (PO)
Renata Wrzesień (PSL)
Inga Szampanti - Woźniak (KWW Jacka Woźniaka)
Ryszard Jezierski (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)

Okręg Wyborczy nr 7

Zenon Kaczmarek (KWW Nasz Dom)
Anna Sobocińska (KWW Jacka Woźniaka)
Tadeusz Pyrakl (Twój Ruch)
Marek Karpiniuk (PO)
Jerzy Stachowiak (PSL)
Cezary Kalinowski (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Andrzej Wintoch (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)

Okręg Wyborczy nr 8

Piotr Rzepka (KWW Jacka Woźniaka)
Stanisław Stoma (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Wiesław Albiński (Twój Ruch)
Izabela Zielińska (PO)
Jakub Rzepiński (PSL)
Bartłomiej Kardynał (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)

Okręg Wyborczy nr 9

Robert Śmigielski (KWW Jacka Woźniaka)
Ryszard Szufel (PO)
Monika Dobrowolska (PSL)
Danuta Górna (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Stanisław Kardynał (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)

Okręg Wyborczy nr 10
Kamil Barwinek (KWW Jacka Woźniaka)
Jacek Kalinowski (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Mirosław Ołdak (PO)
Dawid Szyszlak (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)
Marian Lefek (PSL)

Okręg Wyborczy nr 11

Zbigniew Kacprzak (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Jan Borowik (KWW Jacka Woźniaka)
Paweł Widelski (KWW Piotra Pasikowskiego)
Artur Mikołajek (PO)
Ireneusz Zarzycki (KWW Wschodnia Czarnieckiego)
Wioleta Lebiecka (PSL)

Okręg Wyborczy nr 12

Krystyna Jasińska (Twój Ruch)
Artur Tłoczek (PO)
Krystyna Strzyżewska (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Helena Kietla (PSL)
Kamil Lis (KWW Jacka Woźniaka)

Okręg Wyborczy nr 13

Janusz Michalak (KWW Jacka Woźniaka)
Krzysztof Grabowski (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Daniel Grajczak (KWW Piotra Pasikowskiego)
Dariusz Zawadzki (PO)
Jerzy Krygier (PSL)
Patrycja Kulon (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)

Okręg Wyborczy nr 14

Robert Kucharycz (KWW Roberta Kucharycza)
Bogusław Połowniak (KWW Nasz Wspólny Kołobrzeg)
Danuta Pietrzela (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Julia Piotrowska (KWW Piotra Pasikowskiego)
Monika Czajkowska (PO)
Feliks Świderek (PSL)
Stanisław Woźniak (KWW Jacka Woźniaka)

Okręg Wyborczy nr 15

Roman Ciarka (PO)
Krzysztof Plewko (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Dariusz Maroń (PSL)
Wiesław Mróz (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)
Piotr Maj (KWW Jacka Woźniaka)

Okręg Wyborczy nr 16

Tomasz Budzyński (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Krzysztof Burda (KWW Nasz Wspólny Kołobrzeg)
Artur Dąbkowski (PO)
Michał Jaczyński (KWW Jacka Woźniaka)
Marian Bielecki (PSL)
Natalia Szostało (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)

Okręg Wyborczy nr 17

Jacek Woźniak (KWW Jacka Woźniaka)
Mirosław Nowosza (KWW Mirosława Nowosza)
Piotr Barański (PO)
Wojciech Żulewski (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Mikołaj Rucki (PSL)

Okręg Wyborczy nr 18

Adam Swat (KWW Jacka Woźniaka)
Wojciech Czaplewski (KWW Piotra Pasikowskiego)
Piotr Lewandowski (PO)
Marek Młynarczyk (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Mirosław Kosmala (PSL)
Mieczysław Drobek (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)

Okręg Wyborczy nr 19

Marek Piekarz (KWW Jacka Woźniaka)
Sławomir Kargul (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Małgorzata Maj (KWW Piotra Pasikowskiego)
Zbigniew Malinowski (PO)
Daniel Puwalski (PSL)
Tomasz Erbacher (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)
Jarosław Banaś (KWW Jarosława Banasia)

Okręg Wyborczy nr 20

Rafał Rosołowski (KWW Jacka Woźniaka)
Danuta Wilk (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Filip Marcińczak (KWW Piotra Pasikowskiego)
Lech Pieczyński (PO)
Teresa Tomaszewska (PSL)
Mariusz Kaźmierski (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)

Okręg Wyborczy nr 21

Andrzej Furgała (Porozumienie dla Kołobrzegu)
Wiesław Parus (PO)
Adam Kościelny (KWW Piotra Pasikowskiego)
Anita Patro (PSL)
Alicja Wojciechowska (KWW Kyle Attenborough Moje Nowe Miasto YoIo!)
Konrad Górzewski (KWW Jacka Woźniaka)

Czytaj e-wydanie »

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

p
pacjent

czy jest etyczne gdy dziennikarz czynny zawodowo,pracujący w lokalnych mediach startuje w wyborach samorzadowych,wiem ze prawnie jest to dopuszczalne pytam o kregosłup moralny,szczególnie gdy kandydat ma wysoko rozwiniete wartości katolickie

Dodaj ogłoszenie