Wichura w regionie koszalińskim. 25 tysięcy odbiorców ciągle bez prądu. Gdzie są awarie? [LISTA]

OPRAC.:
Mariusz Rodziewicz
Mariusz Rodziewicz
Trwają przerwy w dostawach energii elektrycznej. Bez zasilania pozostaje ok. 25200 odbiorców i 1265 stacji transformatorowych
Trwają przerwy w dostawach energii elektrycznej. Bez zasilania pozostaje ok. 25200 odbiorców i 1265 stacji transformatorowych Energa
Udostępnij:
- Trwają przerwy w dostawach energii elektrycznej. Bez zasilania pozostaje ok. 25200 odbiorców i 1265 stacji transformatorowych - podaje Energa. Problemy w woj. zachodniopomorskim dotyczą powiatów: białogardzkiego, choszczeńskiego, drawskiego, kołobrzeskiego, koszalińskiego, szczecineckiego, świdwińskiego, wałeckiego.

Region Białogard

Białogard ulica Kisielice Duże.
W terminie:
19.02.2022, g. 00:45 − 20.02.2022, g. 11:34

Białogard gmina wiejska
Białogórzynko, Białogórzyno, Nosówko, Pustkowo, Stajkowo.
W terminie:
19.02.2022, g. 06:19 − 20.02.2022, g. 10:30
Lulewiczki, Ząbki, Żelimucha.
W terminie:
19.02.2022, g. 06:41 − 20.02.2022, g. 10:45
Redlino.
W terminie:
19.02.2022, g. 01:24 − 20.02.2022, g. 10:50
Białogórzynko, Białogórzyno, Leśniki, Nosówko, Pustkowo, Pustkówko, Stajkowo, Strzelec, Wronie Gniazdo, Zaspy Małe, Żeleźno.
W terminie:
19.02.2022, g. 06:50 − 20.02.2022, g. 11:00
Byszyno, Rzyszczewo, Wygoda.
W terminie:
19.02.2022, g. 00:58 − 20.02.2022, g. 11:00
Gruszewo, Laski, Nasutowo, Podwilcze, Rarwino, Rychowo, Rychówko, Sińce, Zagórze.
W terminie:
19.02.2022, g. 02:43 − 20.02.2022, g. 11:04
Góry, Liskowo.
W terminie:
19.02.2022, g. 00:45 − 20.02.2022, g. 11:34

Biesiekierz gmina wiejska
Świeminko.
W terminie:
19.02.2022, g. 06:41 − 20.02.2022, g. 10:45

Brzeżno gmina wiejska
Pęczerzyński Młyn, Więcław.
W terminie:
19.02.2022, g. 00:40 − 20.02.2022, g. 09:47

Karlino miasto
Karlinko, Krzywopłoty, Witolub.
W terminie:
19.02.2022, g. 06:41 − 20.02.2022, g. 10:45
Karlino ulice Kołobrzeska, Koszalińska, Kościuszki, Szczecińska.
W terminie:
19.02.2022, g. 01:24 − 20.02.2022, g. 10:50

Karlino obszar wiejski
Wietszyno.
W terminie:
19.02.2022, g. 06:34 − 20.02.2022, g. 10:14
Chotyń, Karścino, Kowańcz, Kozia Góra, Krukowo, Lubiechowo, Malonowo, Pobłocie Wielkie.
W terminie:
19.02.2022, g. 06:00 − 20.02.2022, g. 10:15
Daszewo, Karlinko, Krzywopłoty, Mierzyn, Mierzynek, Syrkowice, Ubysławice, Witolub, Wyganowo.
W terminie:
19.02.2022, g. 06:41 − 20.02.2022, g. 10:45
Brzeźno, Daszewo, Kowańcz, Poczernino, Witolub.
W terminie:
19.02.2022, g. 01:24 − 20.02.2022, g. 10:50

Połczyn-Zdrój miasto

Połczyn-Zdrój ulice Polna, Powstańców Warszawskich.
W terminie:
19.02.2022, g. 06:06 − 20.02.2022, g. 11:12

Połczyn-Zdrój obszar wiejski
Ostrowąs.
W terminie:
19.02.2022, g. 07:12 − 20.02.2022, g. 09:47
Międzyborze.
W terminie:
19.02.2022, g. 06:13 − 20.02.2022, g. 10:15
Brusno, Karsin, Kocury, Popielewice, Popielewko.
W terminie:
19.02.2022, g. 00:20 − 20.02.2022, g. 11:17
Kołacz, Ogartowo, Sękorady.
W terminie:
19.02.2022, g. 00:36 − 20.02.2022, g. 11:32
Gawroniec, Jaźwiny, Kapice, Nowe Resko, Stare Resko.
W terminie:
19.02.2022, g. 01:17 − 20.02.2022, g. 11:35
Bolkowo, Łośnica, Tychówko.
W terminie:
19.02.2022, g. 09:32 − 20.02.2022, g. 11:45

Rąbino gmina wiejska
Lipie.
W terminie:
19.02.2022, g. 08:32 − 20.02.2022, g. 10:29
Role.
W terminie:
19.02.2022, g. 12:28 − 20.02.2022, g. 10:30
Niebórz, Nielep, Polakowo.
W terminie:
19.02.2022, g. 06:54 − 20.02.2022, g. 11:02
Rzecino, Stare Ludzicko.
W terminie:
19.02.2022, g. 07:46 − 20.02.2022, g. 11:15
Liskowo.
W terminie:
19.02.2022, g. 00:45 − 20.02.2022, g. 11:34

Sławoborze gmina wiejska
Drzeń, Kalina, Mysłowice, Poradz, Powalice, Słowenkowo, Trzciana, Zagrody.
W terminie:
19.02.2022 00:47 − 20.02.2022 11:00
Krzesimowo, Nowe Ślepce, Sławoborze ulice Kolejowa, Kołobrzeska, Lepińska, Lipowa, Lotnicza, Łąkowa, Ogrodowa, Stare Ślepce.
W terminie:
19.02.2022 06:06 − 20.02.2022 11:12

Świdwin gmina wiejska
Kluczkowo.
W terminie:
19.02.2022 01:17 − 20.02.2022 09:48
Bedlno, Blizno, Karpno, Kawczyno, Kłośniki, Kowanowo, Przybyradz, Rusinowo, Śliwno.
W terminie:
18.02.2022 21:29 − 20.02.2022 11:32

Świeszyno gmina wiejska
Czaple.
W terminie:
19.02.2022 06:50 − 20.02.2022 11:00

Tychowo miasto

Tychowo ulica Połczyńska.
W terminie:
19.02.2022 00:45 − 20.02.2022 10:49
Tychowo ulice Bobolicka, Dębowa, Dolna, Leona Mroczkiewicza, Leśna, Ogrodowa, Parkowa, Polna, Szczecinecka, Targowa, Topolowa, Wolności.
W terminie:
18.02.2022 21:59 − 20.02.2022 11:08
Tychowo ulice Adama Mickiewicza, Dworcowa, Kolejowa.
W terminie:
19.02.2022 07:26 − 20.02.2022 11:30
Tychowo ulice Adama Mickiewicza, Białogardzka, Cypriana Kamila Norwida, Dolna, Dworcowa, Jana Kochanowskiego, Koszalińska, Kościelna, Ogrodowa, Parkowa, Strefowa, Szczecinecka, Wolności.
W terminie:
19.02.2022 07:37 − 20.02.2022 11:45

Tychowo obszar wiejski
Czarnkowo, Drzonowo Białogardzkie, Dzięciołowo, Kowalki, Smęcino, Warnino, Wełdkowo, Wicewo.
W terminie:
18.02.2022 21:59 − 20.02.2022 10:11
Borzysław, Bukowo, Bukówko, Dobrochy, Dobrowo, Dobrówko, Liśnica, Modrolas, Podborsko, Retowo, Skarszewice, Słonino, Trzebiszyn.
W terminie:
19.02.2022 04:41 − 20.02.2022 10:45
Osówko.
W terminie:
19.02.2022 00:58 − 20.02.2022 11:00
Zaspy Wielkie.
W terminie:
19.02.2022 06:50 − 20.02.2022 11:00
Borzysław, Trzebiszyn.
W terminie:
19.02.2022 07:26 − 20.02.2022 11:30
Doble, Kikowo, Krosinko, Motarzyn, Nowe Dębno, Osówko, Rudno, Sadkowo, Sławomierz, Stare Dębno, Trzebiec, Wicewo, Żukówek.
W terminie:
19.02.2022 00:45 − 20.02.2022 11:33

Region Drawsko Pomorskie

Borne Sulinowo ulica Jeziorna.
W terminie:
19.02.2022 00:33 − 20.02.2022 10:45

Borne Sulinowo obszar wiejski
Łubowo ulica Rakowska, Rakowo, Strzeszyn.
W terminie:
19.02.2022 03:59 − 20.02.2022 10:00
Brzeźno, Czochryń, Jeziorna, Liszkowo, Łubowo ulica Strzelecka, Nobliny, Starowice.
W terminie:
19.02.2022 00:33 − 20.02.2022 10:45
Komorze.
W terminie:
19.02.2022 01:09 − 20.02.2022 11:15

Brzeżno gmina wiejska
Grąbczewo, Karsibór, Rzepczyno, Sonino.
W terminie:
19.02.2022 00:40 − 20.02.2022 11:03
Grąbczewo, Karsibór, Kłącko.
W terminie:
17.02.2022 01:41 − 20.02.2022 11:29

Czaplinek miasto

Czaplinek ulica Wałecka.
W terminie:
20.02.2022 07:05 - 11:15
Czaplinek ulica Dąbrowskiego.
W terminie:
19.02.2022 18:22 − 20.02.2022 11:30

Czaplinek obszar wiejski
Brzezinka, Rzepowo.
W terminie:
19.02.2022 05:45 − 20.02.2022 10:00
Kosin, Machliny, Miłkowo, Motarzewo, Nowa Wieś, Podstrzesze, Turze.
W terminie:
18.02.2022 21:59 − 20.02.2022 10:00
Czarne Wielkie, Stare Gonne.
W terminie:
19.02.2022 01:15 − 20.02.2022 10:08
Psie Głowy.
W terminie:
19.02.2022 02:33 − 20.02.2022 10:17
Niwka, Siemczyno.
W terminie:
19.02.2022 01:10 − 20.02.2022 11:15
Czarne Wielkie, Kuszewo, Sikory.
W terminie:
19.02.2022 01:09 − 20.02.2022 11:15
Czarne Małe, Piekary.
W terminie:
20.02.2022 07:05 - 11:15
Kołomąt, Łazice.
W terminie:
19.02.2022 18:22 − 20.02.2022 11:30
Cichorzecze, Głęboczek, Łąka, Piaseczno, Pławno, Siemczyno, Stare Kaleńsko, Żelisławie.
W terminie:
19.02.2022 05:28 − 20.02.2022 11:30

Drawno obszar wiejski
Żółwino.
W terminie:
18.02.2022 21:38 − 20.02.2022 10:03

Drawsko Pomorskie obszar wiejskiDonatowo, Jelenino, Kolno, Ostrowice.
W terminie:
19.02.2022 00:06 − 20.02.2022 10:02
Gudowo.
W terminie:
19.02.2022 00:54 − 20.02.2022 11:00
Linowno.
W terminie:
19.02.2022 00:58 − 20.02.2022 11:00
Karpno, Lasocin, Łabędzie, Nętno.
W terminie:
19.02.2022 00:40 − 20.02.2022 11:03
Borne, Jutrosin.
W terminie:
17.02.2022 01:41 − 20.02.2022 11:29
Dołgie, Przytoń, Rydzewo, Tęczyn, Węglin.
W terminie:
19.02.2022 15:56 − 20.02.2022 11:45
Konotop, Żołędowo.
W terminie:
19.02.2022 03:37 − 20.02.2022 11:45

Kalisz Pomorski miasto

Kalisz Pomorski ulice Drawska, Na Skarpie.
W terminie:
19.02.2022 07:07 − 20.02.2022 10:17
Kalisz Pomorski ulice Koszalińska, Młyńska.
W terminie:
19.02.2022 00:13 − 20.02.2022 10:40

Kalisz Pomorski obszar wiejski
Pomierzyn.
W terminie:
19.02.2022 07:07 − 20.02.2022 10:02
Krężno, Pruszcz, Skotniki, Smugi.
W terminie:
19.02.2022 00:13 − 20.02.2022 10:15
Pepłówek, Poźrzadło Wielkie, Sienica, Stara Studnica.
W terminie:
19.02.2022 00:58 − 20.02.2022 10:40
Biały Zdrój.
W terminie:
19.02.2022 00:49 − 20.02.2022 10:49
Suchowo, Ślizno.
W terminie:
19.02.2022 06:52 − 20.02.2022 11:00
Poźrzadło Wielkie.
W terminie:
19.02.2022 03:37 − 20.02.2022 11:03
Borowo.
W terminie:
19.02.2022 01:01 − 20.02.2022 11:15
Cybowo, Głębokie, Jaworze, Poźrzadło Wielkie, Prostynia, Suchowo.
W terminie:
18.02.2022 21:38 − 20.02.2022 11:45

Łobez obszar wiejski
Pomorzany.
W terminie:
19.02.2022 00:40 − 20.02.2022 10:02

Połczyn-Zdrój obszar wiejski
Czarnkowie, Lipno.
W terminie:
19.02.2022 05:45 − 20.02.2022 10:00

Szczecinek gmina wiejska
Jelenino.
W terminie:
19.02.2022 00:06 − 20.02.2022 10:02

Wierzchowo gmina wiejska
Będlino, Garbowo, Króle, Nowe Laski, Otrzep, Sośnica, Świerczyna, Wierzchówko, Żabin, Żeńsko.
W terminie:
18.02.2022 21:50 − 20.02.2022 10:00
Bonin, Osiek Drawski, Radomyśl, Wierzchowo, Żabin, Żabinek, Żeńsko.
W terminie:
19.02.2022 00:58 − 20.02.2022 10:40
Dębniewice, Świerczyna, Wielboki.
W terminie:
19.02.2022 02:33 − 20.02.2022 10:45

Złocieniec miasto

Złocieniec ulice Czwartaków, Nadrzeczna.
W terminie:
19.02.2022 04:04 − 20.02.2022 10:02

Złocieniec obszar wiejski
Bolegorzyn, Grabinek, Jadwiżyn, Kania Górka, Małobór, Męcidół, Nowe Worowo ulice Chopina, Kolonia, Kopernika, Młynarska, Partyzancka, Szymalów, Śmidzięcino, Uraz, Warniłęg.
W terminie:
19.02.2022 05:45 − 20.02.2022 10:00
Dobrosław, Siecino, Śródlesie.
W terminie:
19.02.2022 00:06 − 20.02.2022 10:19
Błędno, Lubieszewo, Stawno, Zatonie.
W terminie:
19.02.2022 00:58 − 20.02.2022 11:00

Region Kołobrzeg

Dygowo gmina wiejska
Skoczów, Wrzosowo.
W terminie:
19.02.2022 06:41 − 20.02.2022 10:45
Kłopotowo, Piotrowice, Włościbórz, Wrzosowo.
W terminie:
19.02.2022 06:34 − 20.02.2022 10:45
Stojkowo, Stramniczka.
W terminie:
19.02.2022 04:43 − 20.02.2022 11:08
Dygowo ulice Barcińska, Diamentowa, Kolejowa, Kołobrzeska, Krótka, Ogrodowa, Wesoła, Stojkowo.
W terminie:
19.02.2022 08:04 − 20.02.2022 11:34

Gościno miasto

Gościno ulica Mołtowska.
W terminie:
19.02.2022 06:34 − 20.02.2022 10:25
Gościno ulica Kolejowa.
W terminie:
20.02.2022 07:10 - 11:15
Gościno ulice Błękitna, IV Dywizji Wojska Polskiego, Lawendowa, Lazurowa, Osiedlowa, Rolna, Słoneczna, Spółdzielcza, Świdwińska, Tęczowa, Urocza.
W terminie:
19.02.2022 05:02 − 20.02.2022 11:39

Gościno obszar wiejski
Gościno-Dwór, Mołtowo, Skronie.
W terminie:
19.02.2022 06:34 − 20.02.2022 10:25
Ołużna, Ząbrowo ulice Kamienna, Leśna, Polna.
W terminie:
19.02.2022 08:11 − 20.02.2022 11:34
Gościno-Dwór, Kamica, Karkowo.
W terminie:
19.02.2022 05:02 − 20.02.2022 11:39

Karlino obszar wiejski
Wyganowo.
W terminie:
19.02.2022 06:41 − 20.02.2022 10:45

Kołobrzeg gmina miejska

Kołobrzeg ulice Klonowa, Plażowa, Wylotowa.
W terminie:
19.02.2022 03:44 − 20.02.2022 10:16
Kołobrzeg.
W terminie:
19.02.2022 05:42 − 20.02.2022 11:45

Kołobrzeg gmina wiejska
Stramnica.
W terminie:
19.02.2022 04:43 − 20.02.2022 11:08
Błotnica, Korzystno ulice Aroniowa, Borówkowa, Dojazdowa, Jeżynowa, Lawendowa, Lubczykowa, Majerankowa, Migdałowa, Nagietkowa, Poziomkowa, Rumiankowa, Szałwiowa, Szeroka, Truskawkowa, Tymiankowa, Przećmino, Zieleniewo ulice Bażancia, Gęsia, Jaskółcza, Kanarkowa, Turystyczna, Wakacyjna, Wypoczynkowa.
W terminie:
20.02.2022 07:10 - 11:15
Nowy Borek, Stary Borek.
W terminie:
19.02.2022 06:29 − 20.02.2022 11:40
Bezpraw, Rościęcino ulice Borowikowa, Handlowa, Zagajnikowa, Zgodna, Zieleniewo ulice Granitowa, Szczecińska.
W terminie:
19.02.2022 05:42 − 20.02.2022 11:45
Drzonowo, Samowo, Sarbia.
W terminie:
19.02.2022 23:37 − 20.02.2022 11:45
Bogusławiec, Drzonowo, Głąb.
W terminie:
19.02.2022 03:44 − 20.02.2022 11:45
Błotnica, Przećmino.
W terminie:
19.02.2022 05:40 − 20.02.2022 11:45

Rymań gmina wiejska
Drozdowo.
W terminie:
19.02.2022 01:33 − 20.02.2022 09:48
Gorawino, Kinowo, Rębice, Starnin.
W terminie:
19.02.2022 03:44 − 20.02.2022 11:17
Bukowo, Czartkowo, Jaglino, Kamień Rymański, Płonino, Rymań ulice Koszalińska, Kwiatowa, Leśna, Nowa, Osiedlowa, Polna, Słoneczna, Szkolna, Wrzosowa, Rzesznikowo, Rzesznikówko, Skrzydłowo.
W terminie:
19.02.2022 07:36 − 20.02.2022 11:24

Siemyśl gmina wiejska
Białokury, Siemyśl ulice Kołobrzeska, Kościelna, Łąkowa, Malinowa, Ogrodowa, Sportowa, Szkolna, Topolowa, Świecie Kołobrzeskie.
W terminie:
19.02.2022 01:33 − 20.02.2022 09:48
Niemierze.
W terminie:
19.02.2022 05:40 − 20.02.2022 09:55
Byszewo, Kędrzyno, Morowo, Paprocie.
W terminie:
19.02.2022 03:44 − 20.02.2022 11:45

Trzebiatów obszar wiejski
Gołańcz Pomorska.
W terminie:
19.02.2022 03:44 − 20.02.2022 11:45

Ustronie Morskie gmina wiejska
Kukinia, Kukinka, Malechowo.
W terminie:
19.02.2022 04:43 − 20.02.2022 11:08

Region Koszalin

Będzino gmina wiejska
Kładno, Łopienica, Śmiechów, Tymień.
W terminie:
19.02.2022 02:56 − 20.02.2022 11:00
Mścice.
W terminie:
19.02.2022 16:33 − 20.02.2022 11:19

Darłowo gmina miejska
Darłowo.
W terminie:
19.02.2022 04:38 − 20.02.2022 11:32

Darłowo gmina wiejska
Borzyszkowo, Kowalewice, Kowalewiczki, Krupy, Nowy Jarosław, Stary Jarosław, Sulimice.
W terminie:
19.02.2022 06:33 − 20.02.2022 10:48
Barzowice, Wicie ulice Bałtycka, Bosmańska, Bursztynowa, Cicha, Działkowa, Ku Morzu, Leśna, Morska, Nadmorska, Plażowa, Słoneczna, Spokojna, Sztormowa, Wczasowa, Wiciowa, Wydmowa.
W terminie:
19.02.2022 04:36 − 20.02.2022 11:32

Malechowo gmina wiejska
Malechowo, Paprotki, Paproty, Święcianowo, Żegocino.
W terminie:
19.02.2022 15:51 − 20.02.2022 10:00
Manowo gmina wiejska
Dęborogi, Policko, Wyszebórz.
W terminie:
19.02.2022 06:40 − 20.02.2022 10:45
Gajewo, Grzybnica, Grzybniczka, Kopanino.
W terminie:
19.02.2022 08:13 − 20.02.2022 10:59
Rosnowo, Zacisze.
W terminie:
19.02.2022 04:39 − 20.02.2022 11:17
Mielno Mielno
Mielno ulice Lechitów, Rekreacyjna.
W terminie:
19.02.2022 15:55 − 20.02.2022 10:30

Polanów obszar wiejski
Chocimino Leśne.
W terminie:
19.02.2022 08:40 − 20.02.2022 10:45
Karsina.
W terminie:
19.02.2022 08:13 − 20.02.2022 10:59
Kępiny.
W terminie:
19.02.2022 00:52 − 20.02.2022 11:00
Dalimierz, Gołogóra, Gostkowo, Lipki, Pieczyska, Stare Wiatrowo.
W terminie:
19.02.2022 07:25 − 20.02.2022 11:30
Bukowo, Kościernica.
W terminie:
19.02.2022 02:31 − 20.02.2022 11:45

Postomino gmina wiejska
Rusinowo ulice Krokusowa, Kwiatowa, Liliowa, Różana.
W terminie:
20.02.2022 01:20 - 11:30

Sianów obszar wiejski
Sierakowo Sławieńskie, Sierakówko, Sowieński Młyn.
W terminie:
19.02.2022 10:21 − 20.02.2022 10:44
Mokre, Szczeglino, Wonieść.
W terminie:
19.02.2022 06:40 − 20.02.2022 10:45
Iwięcino, Kołzin, Wierciszewo.
W terminie:
19.02.2022 07:29 − 20.02.2022 11:30

Świeszyno gmina wiejska
Czacz, Niedalino.
W terminie:
19.02.2022 07:47 − 20.02.2022 10:00
Czacz, Czaple, Niedalino.
W terminie:
19.02.2022 06:50 − 20.02.2022 11:00
Chałupy ulica Złota, Niekłonice ulica Morelowa, Świeszyno, Włoki.
W terminie:
19.02.2022 00:52 − 20.02.2022 11:31
Bagno, Bardzlino, Chłopska Kępa, Czacz, Golica, Niedalino, Strzekęcino, Świeszyno, Węgorki.
W terminie:
19.02.2022 07:30 − 20.02.2022 11:45

Postomino gmina wiejska
Nacmierz.
W terminie:
19.02.2022 06:55 − 20.02.2022 10:15
Pieńkowo, Pieńkówko, Wilkowice.
W terminie:
19.02.2022 06:31 − 20.02.2022 10:26
Jarosławiec ulica Bałtycka, Jezierzany ulica Nadmorska, Wicko Morskie.
W terminie:
19.02.2022 07:14 − 20.02.2022 11:15
Nosalin, Pałowo.
W terminie:
19.02.2022 10:01 − 20.02.2022 11:43
Nosalin, Pałówko.
W terminie:
19.02.2022 13:42 − 20.02.2022 11:45

Potęgowo gmina wiejska
Runowo.
W terminie:
19.02.2022 01:02 − 20.02.2022 10:13
Sławno gmina wiejska
Brzeście, Gwiazdowo, Janiewice, Łętowo, Żukowo.
W terminie:
19.02.2022 02:38 − 20.02.2022 10:23
Wrześnica.
W terminie:
19.02.2022 04:52 − 20.02.2022 11:00
Wrześnica.
W terminie:
19.02.2022 13:42 − 20.02.2022 11:45

Region Szczecinek

Barwice obszar wiejski
Cybulino.
W terminie:
19.02.2022 03:54 − 20.02.2022 09:55
Kaźmierzewo.
W terminie:
19.02.2022 02:24 − 20.02.2022 10:30
Chwalimki, Knyki, Nowy Chwalim.
W terminie:
19.02.2022 04:17 − 20.02.2022 10:30
Jeziorki.
W terminie:
18.02.2022 22:09 − 20.02.2022 10:31
Polne, Tarmno, Trzemienko.
W terminie:
19.02.2022 07:09 − 20.02.2022 11:15
Chłopowo, Chłopówko, Gonne Małe, Grabiążek, Gwiazdowo, Nowe Koprzywno, Ostropole, Polne, Przybkowo, Przybkówko, Stary Grabiąż, Uradz, Wiele, Żdżar.
W terminie:
19.02.2022 01:15 − 20.02.2022 11:30

Biały Bór miasto

Biały Bór ulica Topolowa, Dalkowo.
W terminie:
19.02.2022 08:35 − 20.02.2022 10:45

Biały Bór obszar wiejski
Biały Dwór, Biskupice, Kamienna, Kazimierz, Linowo.
W terminie:
19.02.2022 02:24 − 20.02.2022 10:30
Brzeźnica, Dalkowo, Kaliska, Trzebiele.
W terminie:
19.02.2022 08:35 − 20.02.2022 10:45
Borzęcino, Brzeźnica, Donimierz, Grabowo, Jawory, Ponikwa.
W terminie:
19.02.2022 02:47 − 20.02.2022 11:00
Bielica, Drzonowo, Dyminek, Koleśnik, Radzewo.
W terminie:
19.02.2022 07:00 − 20.02.2022 11:15
Cybulin, Kaliska, Kołtki, Kosobudy, Rzyszczewko, Sępolno Małe, Sępolno Wielkie, Zduny.
W terminie:
19.02.2022 07:27 − 20.02.2022 11:30

Bobolice obszar wiejski
Boboliczki, Bolechowice, Chmielno, Cybulino, Dworzysko, Dziupla, Gozd, Grotniki, Janowiec, Kije, Kurowo, Kurówko, Lubino, Lubowo, Łozice, Nowe Łozice, Opatówek, Ostrówek, Pniewki, Porost, Przydargiń, Różewko, Sarnowo, Spokojne, Stare Łozice, Ubiedrze, Ujazd, Zaręby.
W terminie:
19.02.2022 03:54 − 20.02.2022 09:55
Bożniewice, Chlebowo, Dargiń, Dobrociechy, Glinka, Głodowa, Jadwiżyn, Jatynia, Jatynka, Kępiste, Kłanino, Nowosiółki, Piaszczyte, Świelino, Wojęcino, Zieleniewo.
W terminie:
19.02.2022 02:22 − 20.02.2022 10:30
Darginek, Dargiń, Darżewo, Krępa, Wilczogóra.
W terminie:
19.02.2022 08:13 − 20.02.2022 10:59

Borne Sulinowo miasto

Borne Sulinowo ulica Krótka.
W terminie:
19.02.2022 14:15 − 20.02.2022 10:33
Borne Sulinowo ulica Aleja Niepodległości.
W terminie:
19.02.2022 00:33 − 20.02.2022 10:45
Borne Sulinowo ulice Aleja Niepodległości, Biwakowa, Kolejowa, Nadbrzeżna, Sportowa, Turystyczna.
W terminie:
19.02.2022 19:34 − 20.02.2022 11:15

Borne Sulinowo obszar wiejski
Międzylesie.
W terminie:
19.02.2022 03:59 − 20.02.2022 10:00
Ciemino, Grabno, Grzywnik, Przyjezierze, Zamęcie.
W terminie:
19.02.2022 06:27 − 20.02.2022 10:30
Dąbie, Kiełpino.
W terminie:
18.02.2022 22:09 − 20.02.2022 10:31
Ciemino, Ciemino Małe, Dąbrowica ulice Kasztanowa, Krótka, Letnia, Lipowa, Polnych Kwiatów, Słoneczna, Ustronna, Zakątek, Krągi, Łączno, Silnowo, Śmiadowo.
W terminie:
19.02.2022 14:15 − 20.02.2022 10:33
Nobliny, Osiczyn, Piława.
W terminie:
19.02.2022 00:33 − 20.02.2022 10:45
Krągi, Płytnica.
W terminie:
19.02.2022 02:43 − 20.02.2022 10:49
Kiełpino, Okole.
W terminie:
19.02.2022 07:09 − 20.02.2022 11:15

Grzmiąca gmina wiejska
Czechy, Godzisław.
W terminie:
19.02.2022 03:54 − 20.02.2022 09:55
Pustkowie.
W terminie:
19.02.2022 04:17 − 20.02.2022 10:30
Krosino ulice Długa, Skośna, Szkolna.
W terminie:
18.02.2022 21:54 − 20.02.2022 11:32

Miastko obszar wiejski
Kołacin, Krzeszewo.
W terminie:
19.02.2022 07:27 − 20.02.2022 11:30

Polanów obszar wiejski
Gosław, Kopaniec.
W terminie:
19.02.2022 07:25 − 20.02.2022 11:30

Szczecinek gmina miejska

Szczecinek ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego.
W terminie:
19.02.2022 03:54 − 20.02.2022 09:55
Szczecinek ulica Żeglarska.
W terminie:
19.02.2022 00:51 − 20.02.2022 11:00
Szczecinek.
W terminie:
19.02.2022 06:34 − 20.02.2022 11:03

Szczecinek gmina wiejska
Dąbrowa, Grąbczyn, Grąbczyński Młyn, Krągłe, Łozinka, Pietrzykowo, Sławęcice, Wierzchowo.
W terminie:
19.02.2022 03:54 − 20.02.2022 09:55
Jelenino, Turowo, Turowo.
W terminie:
19.02.2022 06:27 − 20.02.2022 10:30
Jadwiżyn, Janowo.
W terminie:
19.02.2022 00:51 − 20.02.2022 11:00
Białe, Brodźce, Brzeźno, Dalęcinko, Dobrogoszcz, Krasnobrzeg, Nowe Gonne, Wierzchowo.
W terminie:
18.02.2022 22:13 − 20.02.2022 11:06
Drężno, Malechowo, Orawka, Stare Wierzchowo, Wierzchowo.
W terminie:
19.02.2022 07:00 − 20.02.2022 11:15
Tychowo obszar wiejski
Buczki, Giżałki, Pobądz, Tyczewo, Wełdkówko.
W terminie:
19.02.2022 02:22 − 20.02.2022 10:30

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

EcoBike

Ecobike X City Cappuccino 28 2022

6 699,00 zł6 199,00 zł-7%
miejsce #3

MBM

MBM E1200 Karios U16 Czarny 27.5 2022

12 599,00 zł
miejsce #4

Indiana

Indiana E4000 Czarny 26 2021

3 499,00 zł
miejsce #5

Torpado

Torpado Era Czarny 28 2022

6 799,00 zł
miejsce #6

Esperia

Esperia Bretagne D18 Czarny 26 2022

4 199,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Jak żołnierz dawca ratuje ludzkie życie

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie