Zagrożenie koronawirusem. GK24 koordynatorem pomocy

gk24
Udostępnij:
Nie trzeba nikogo przekonywać z jak nadzwyczajną sytuacją mamy do czynienia. Chcemy pomóc w tym trudnym dla wielu czasie. Wszyscy musimy zachować się teraz jak trzeba.

Zdajemy sobie sprawę z obowiązków jakie media, w tym portal GK24 mają wobec Was, Czytelnicy i mieszkańcy regionu, w związku z tą sytuacją. W żaden sposób nie ogranicza to naszych możliwości działania.

Otrzymujemy od Państwa jeszcze więcej sygnałów, próśb o interwencję, zapytań. Chcemy stać jednym z centrów koordynujących przepływ informacji, ale i oferującym konkretną pomoc.

Stworzyliśmy właśnie specjalny serwis www.gk24.pl/pomagamy , w którym podawać będziemy informacje dotyczący bieżących spraw związanych z pandemią. Informować będziemy w tym serwisie jak działa służba zdrowia oraz o ważnych komunikatach i zaleceniach władz. Jest to jednak przede wszystkim miejsce, w którym oferować będziemy konkretną pomoc. Przyjmować będziemy też deklaracje takiej pomocy. Służyć temu mają specjale namiary kontaktowe, które znajdziecie w serwisie.

Koszalin i okolice. Jedzenie z dowozem lub odbiór na miejscu. Restauracje i kawiarnie, które wciąż działają. Akcja GK24_pomaga

Serwis www.gk24.pl/pomagamy zawiera informacje z zakresu:

Prowadzisz gabinet czy przychodnie? Twoja restauracja czy bar prowadzi sprzedaż gotowych dań na wynos? Twoja firma przewozi pasażerów w naszym regionie? Skontaktuj się z nami - bezpłatnie umieścimy Twoją wizytówkę z podstawowymi informacjami.

Gastronomia: 📞Zadzwoń 519 503 524 lub 📧napisz do nas: katarzyna.kucaba@polskapress.pl
Zdrowie i komunikacja: alarm@gk24.pl

Zorganizowanie, obywatelska postawa, przestrzeganie zaleceń ale przede wszystkim solidarność miedzy nami, powinny być teraz naszym nadrzędnym celem.

Redakcja

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Małpia ospa może być użyta jako broń biologiczna

Wideo

Przejdź na stronę główną Głos Koszaliński