Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Piotr Jedliński, prezydent Koszalina: znam miasto od podszewki, jestem blisko mieszkańców [WIDEO]

Piotr Polechoński
Piotr Polechoński
Wideo
od 7 lat
Piąty odcinek w ramach naszego cyklu spotkań przed kamerą z kandydatami ubiegającymi się o wybór na urząd prezydenta Koszalina. Rozmawialiśmy z Piotrem Jedlińskim, aktualnie urzędującym prezydentem miasta.

Wybory samorządowe odbędą się już 7 kwietnia. Zaproponowaliśmy naszym Czytelnikom pięć rozmów z pięcioma kandydatami na prezydenta Koszalina. W tym roku są nimi Piotr Jedliński, urzędujący prezydent Koszalina, wicemarszałek zachodniopomorski Tomasz Sobieraj (Koalicja Obywatelska), radny miejski Miłosz Janczewski (Prawo i Sprawiedliwość), prezes spółdzielni mieszkaniowej „Przylesie” Kazimierz Okińczyc (Komitet Wyborczy Liga 7 kwietnia) oraz powiązany z Konfederacją radca prawny Jan Kazimierz Adamczyk (Komitet Wyborczy Nowoczesne Pomorze).

Każdy z kandydatów w trakcie rozmowy ma możliwość krótkiej wypowiedzi, w ramach której dostaje możliwość zachęcenia wyborców do oddania głosu właśnie na niego. Wszystkie rozmowy ukazują się na naszym portalu www.gk24.pl

Jaki pomysł na Koszalin na kolejną kadencję ma Piotr Jedliński? Jak tłumaczy się ze złego stanu wielu dróg w mieście, który na jakiś czas zdominował publiczną debatę w mieście? Czy czuje się odpowiedzialny za rozpad wieloletniego porozumienia z Platformą Obywatelską i jak komentuje zarzuty o to, że zawiązał nieformalną koalicję z Prawem i Sprawiedliwością? O to między innymi zapytaliśmy naszego rozmówcę.

Zapraszamy do oglądania!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera