MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Przed nami druga tura wyborów samorządowych. Tomasz Sobieraj: dziękuję mieszkańcom Koszalina za wszystkie spotkania [WIDEO]

Piotr Polechoński
Piotr Polechoński
Wideo
od 7 lat
- Odwiedziliśmy w Koszalinie 18 tysięcy mieszkań. I do końca kampanii odwiedzimy jeszcze więcej. I za te tysiące spotkań mieszkańcom Koszalina bardzo dziękuję - mówił w czwartek Tomasz Sobieraj, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta miasta.

Tomasz Sobieraj - który o prezydencki fotel walczy z urzędującym prezydentem Piotrem Jedlińskim - wraz ze swoim sztabem podsumował w czwartek wyborczą kampanię, której ostatni dzień przypada na piątek (w sobotę będzie już obowiązywała cisza wyborcza).

- Za nami cztery miesiące ciężkiej pracy, intensywny, wyczerpujący czas. Ale też czas ciekawy, emocjonujący, a przede wszystkim bogaty w niezwykłe spotkania. Odwiedziliśmy w Koszalinie 18 tysięcy mieszkań. I do końca kampanii odwiedzimy jeszcze więcej. Tych spotkań było rzecz jasna więcej i za wszystkie mieszkańcom Koszalina bardzo dziękuję – mówił Tomasz Sobieraj.

Kandydat podziękował też swojemu sztabowi i swoim współpracownikom.

- To dzięki wam każdego dnia rano miałem jeszcze więcej siły do walki. Chylę przed wami czoła i bardzo wam dziękuję – dodawał.

Podkreślił też, że spotkania z koszalinianami za każdym razem miały wspólny mianownik: potrzebę dialogu i wsłuchania się w to, co mają do powiedzenia mieszkańcy miasta.

- I jeśli koszalinianie mnie wybiorą w najbliższą niedzielę, o co gorąco apeluję, to kontynuowanie tego dialogu będzie jednym z moich najważniejszych zobowiązań – zapewniał.

W podobnym duchu wypowiedzieli się radni KO w koszalińskiej Radzie Miejskiej.

- Namawiam wszystkich do rozsądnego oddania głosu 21 kwietnia. Rządy obecnego prezydenta to czas zmarnowany. Koszalin musi zacząć rozwijać się tak, jak na to zasługuje – mówiła Dorota Chałat.

- 21 kwietnia wybór jest tylko jeden. Tomasz Sobieraj to gwarant dynamicznego rozwoju miasta - podkreślał Sebastian Tałaj.

Przypomnijmy: 7 kwietnia odbyły się w Polsce wybory samorządowe. W Koszalinie nie przyniosły rozstrzygnięcia w walce o prezydencki fotel i dopiero w drugiej turze poznamy nowego prezydenta miasta. W pierwszej turze Piotr Jedliński dostał 28,22 procent głosów, Tomasz Sobieraj 46,03. Tomasz Sobieraj jest marszałkiem zachodniopomorskim, ma 45 lat. Piotr Jedliński ubiega się po raz czwarty o ten urząd, ma 58 lat i jest wspierany przez Komitet Wyborczy Dumni z Koszalina.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera