Konstrukcje metalowe, kontenery i inne. Sprawdziliśmy jak i gdzie powstają

Agata Maksymiuk
Agata Maksymiuk
Kontenery transportowe, kosze na śmieci, balustrady, rusztowania i wiele innych konstrukcji metalowych spawanych powstaje niemal każdego dnia w Mirosławicach koło Trzebiatowa
Kontenery transportowe, kosze na śmieci, balustrady, rusztowania i wiele innych konstrukcji metalowych spawanych powstaje niemal każdego dnia w Mirosławicach koło Trzebiatowa Boem
Udostępnij:
Kontenery do zbiórki odzieży używanej, kontenery na odpady - w tym podziemne systemy selektywnej segregacji śmieci czy kontenerowe obudowy generatorów i inne konstrukcje metalowe spawane są dziś nieodłączną częścią naszej przestrzeni. A jak i gdzie powstają?

W ofercie firmy jest również przygotowanie projektów konstrukcji, a także transport gotowych wyrobów.

Wszystko powstaje na miejscu w wielkich halach produkcyjnych, które można zauważyć będąc w bobliżu Trzebiatowa.

Wielkie konstrukcje i nie tylko
Stała produkcja obejmuje: kontenerowe obudowy generatorów, oraz konstrukcje metalowe spawane.

Produkty powstają ze stali czarnej, nierdzewnej, kwasoodpornej czy aluminium. - Zamówienia wykonujemy również wg. projektów klienta - mówi Anna Trzonkowska, Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM. - Powstają wielkogabarytowe konstrukcje takie jak balustrady, schody, które znajdują zastosowanie jako maszty i rusztowania np. przy pracach budowlanych.

Jedna wiadomość i można rozpocząć współpracę
Aby wejść we współpracę z firmą wystarczy wysłać zapytanie na adres mailowy, znajdujący się na stronie internetowej www.boem.pl. Dział Handlowy zbiera potrzebne informacje i przygotowuje ofertę. Po jej zaakceptowaniu zamówienie trafia do systemu a czas realizacji reguluje jedynie liczba zamówień w toku i przedmiot zamówienia.

Średni czas realizacji np. obudowy kontenera morskiego to 5-6 tygodni, tekstylne 4 tygodnie.
Konstrukcje i zastosowanie
Konstrukcje znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach oraz sytuacjach. Dla przykładu - kontenery do zbiórki odzieży używanej są powszechnie używane we wszystkich krajach europejskich, w których stosowany jest recykling odzieży.

Kontenery na odpady - w tym podziemne systemy selektywnej segregacji śmieci - są używane jako podziemne pojemniki na śmieci, gdzie widoczny jest jedynie estetyczny „pilar”. Pozwala to zaoszczędzić przestrzeń oraz zapewnia estetyczny wizerunek otoczenia.

Warto wymienić także kontenerowe obudowy generatorów: wykonywane na bazie kontenerów morskich. - Są to najczęściej wykonywane przez nas konstrukcje kontenerów - dodaje Anna Trzonkowska, Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM. - W ich wnętrzu instalowane są generatory lub instalacje do przetwarzania gazu - bio-gaz, gaz ziemny, kopalniany itp. w energię elektryczną.

Więcej informacji o działalności firmy można znaleźć pod adresem: www.boem.pl.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Morawiecki prezydentem? Polacy mówią: tak!

Wideo

Przejdź na stronę główną Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie